Rajaleidja kontaktid


Rajaleidja keskuse esinduste aadressid ja töötajate kontaktandmed leiad siit:

Harjumaa piirkond
Ida-Virumaa piirkond
Kagu-Eesti piirkond
Kesk-Eesti piirkond
Lääne-Eesti piirkond
Pärnu- ja Viljandimaa piirkond
Tartumaa piirkond
Teadmustiim


Rajaleidja üldkontaktid


Rajaleidja võrgustiku infotelefoni number on +372 735 0700. Infotelefonil saab broneerida, tühistada ja muuta nõustamisaega kõigis Rajaleidja keskustes ning küsida lisainfot. Infotelefon on avatud

  • eesti keeles E-K 9–17, N-R 9–15
  • vene keeles E-R 9–13

Lisainfot saab küsida ka e-posti teel: rajaleidja@harno.ee

Ajakirjanikele e-posti teel: press@harno.ee

 

Tiina Kütt, keskuse juht | +372 5699 7548 | Tiina.Kutt@harno.ee
Triin Oldekop, programmi- ja administratiivjuht | Triin.Oldekop@harno.ee

 


Harjumaa piirkond


Infotelefon +372 735 0700
.
Infotelefonil saab broneerida, tühistada ja muuta nõustamisaega kõigis Rajaleidja keskustes ning küsida lisainfot. Infotelefon on avatud eesti keeles E-K 9–17, N-R 9–15, vene keeles E-R 9–13.

Piret Varik,
piirkonna juht | +372 5885 3684 | Piret.Varik@harno.ee
Helen Peniäinen, õppenõustamisteenuste juhtivspetsialist | Helen.Peniainen@harno.ee
Mari-Liis Knut, õppenõustamisteenuste juhtivspetsialist | Mari-Liis.Knut@harno.ee

TALLINNA ESINDUS

Telefon +372 735 0700
Aadress: Lõõtsa 4, 11415 Tallinn (B-korpus, II korrus)

Dokumentide vastuvõtmine ja väljastamine: E-N 9–17, R 9.00–15

Aleksandra Falovskaja, eripedagoog | Aleksandra.Falovskaja@harno.ee
Eha Kondratjev, eripedagoog | Eha.Kondratjev@harno.ee
Getter Eskla, eripedagoog | Getter.Eskla@harno.ee
Jelena Beditski, eripedagoog | Jelena.Beditski@harno.ee
Kaily Kalde. eripedagoog | Kaily.Kalde@harno.ee
Kerli Koval, eripedagoog | Kerli.Koval@harno.ee
Kersti Gottlob, eripedagoog | Kersti.Gottlob@harno.ee
Laura Piperal, eripedagoog | Laura.Piperal@harno.ee
Maikela Tarto, eripedagoog | Maikela.Tarto@harno.ee
Marina Kuuseoja, eripedagoog | Marina.Kuuseoja@harno.ee
Ene Varik-Maasik, logopeed | Ene.Varik-Maasik@harno.ee
Katrin Kirsila, logopeed | Katrin.Kirsila@harno.ee
Olesia Kvits, logopeed | Olesia.Kvits@harno.ee
Svetlana Inozemtseva, logopeed | Svetlana.Inozemtseva@harno.ee
Svetlana Mager, logopeed | Svetlana.Mager@harno.ee
Alena Shminke, psühholoog| Alena.Shminke@harno.ee
Birgit Tito, psühholoog | Birgit.Tito@harno.ee
Elena Ermakova, psühholoog | Elena.Ermakova@harno.ee
Evelin Kirikal, psühholoog | Evelin.Kirikal@harno.ee
Jekaterina Kušnarenko, psühholoog | Jekaterina.Kusnarenko@harno.ee
Mirjam Tamm, psühholoog | Mirjam.Tamm@harno.ee
Alina Sheverda, sotsiaalpedagoog | Alina.Sheverda@harno.ee
Ebe Värk, sotsiaalpedagoog | Ebe.Vark@harno.ee
Everi Treimann, sotsiaalpedagoog | Everi.Treimann@harno.ee
Karin Härm, sotsiaalpedagoog | Karin.Harm@harno.ee
Karolin Tooming, sotsiaalpedagoog | Karolin.Tooming@harno.ee
Kelly Ramul, sotsiaalpedagoog | Kelly.Ramul@harno.ee
Mariann Lambing, sotsiaalpedagoog | Mariann.Lambing@harno.ee
Natalja Seliverstova, sotsiaalpedagoog | Natalja.Seliverstova@harno.ee

Nataliia Shevchenko, UA psühholoog | nataliia.shevchenko@harno.ee
Olha Riabinina, UA psühholoog | olha.riabinina@harno.ee


Kagu-Eesti piirkond

Infotelefon +372 735 0700. Infotelefonil saab broneerida, tühistada ja muuta nõustamisaega kõigis Rajaleidja keskustes ning küsida lisainfot. Infotelefon on avatud eesti keeles E-K 9–17, N-R 9–15, vene keeles E-R 9-13.

Iiris Tagen, piirkonna juht | +372 5885 3601 | Iiris.Tagen@harno.ee

VÕRU ESINDUS

Telefon +372 735 0700
Aadress: Kooli 6, 65606 Võru (III korrus)

Dokumentide vastuvõtmine ja väljastamine: T 15.00–17.00, R 10.00–12.00

Merike Mägise, eripedagoog | Merike.Magise@harno.ee
Sirli Pikk, logopeed | Sirli.Pikk@harno.ee
Tiiu Soodla, eripedagoog/logopeed | Tiiu.Soodla@harno.ee
Ruth Ong, psühholoog | Ruth.Ong@harno.ee
Kaire Järvpõld, sotsiaalpedagoog | Kaire.Jarvpold@harno.ee

PÕLVA ESINDUS

Telefon +372 735 0700
Aadress: J. Käisi 2, 63308 Põlva (II korrus, sissepääs maja küljelt)

Dokumentide vastuvõtmine ja väljastamine: T 15.00–17.00, R 10.00–12.00

Mare Nugin, eripedagoog | Mare.Nugin@harno.ee
Maive Torop, logopeed | Maive.Torop@harno.ee
Kristiina Lattu, sotsiaalpedagoog | Kristiina.Lattu@harno.ee

VALGA ESINDUS

Telefon +372 735 0700
Aadress: Kesk 12, 68203 Valga (Riigimaja)

Dokumentide vastuvõtmine ja väljastamine: T 15.00–17.00, R 10.00–12.00

Carmen Kruška, eripedagoog/logopeed | Carmen.Kruska@harno.ee
Endla Lõkova, psühholoog | Endla.Lokova@harno.ee
Õnne Naaris, sotsiaalpedagoog | Onne.Naaris@harno.ee


Kesk-Eesti piirkond

Infotelefon +372 735 0700. Infotelefonil saab broneerida, tühistada ja muuta nõustamisaega kõigis Rajaleidja keskustes ning küsida lisainfot. Infotelefon on avatud eesti keeles E-K 9–17, N-R 9–15, vene keeles E-R 9-13.

Elo Palmiste, piirkonna juht | +372 5885 3642 |Elo.Palmiste@harno.ee

PAIDE ESINDUS

Telefon +372 735 0700
Pärnu 54, 72712 Paide (II korrus)

Dokumentide vastuvõtmine ja väljastamine: T 15.00–16.30, R 9.00–10.30

Aivi Lepp, eripedagoog | Aivi.Lepp@harno.ee
Külly Kaarjas, eripedagoog/logopeed | Kully.Kaarjas@harno.ee
Irene Virkoja, sotsiaalpedagoog | Irene.Virkoja@harno.ee

JÕGEVA ESINDUS

Telefon +372 735 0700
Aadress: Suur tn 3, Jõgeva (Riigimaja)

Dokumentide vastuvõtmine ja väljastamine: T 9.00–10.00, N 15.30–16.30

Heidi Aruväli, logopeed | Heidi.Aruvali@harno.ee
Katrin Rosar, sotsiaalpedagoog | Katrin.Rosar@harno.ee

RAKVERE ESINDUS

Telefon +372 735 0700
Aadress: Ferdinand Gustav Adoffi 11, Rakvere (Rakvere Kroonikeskus, 3. korrus)

Dokumentide vastuvõtmine ja väljastamine: E 9.00–11.00, K 15.00–17.00

Inna Kivimäe, eripedagoog/logopeed | Inna.Kivimae@harno.ee
Siiri Roosla, eripedagoog/sotsiaalpedagoog | Siiri.Roosla@harno.ee
Viivika Roostar, eripedagoog | Viivika.Roostar@harno.ee
Liine Toming, psühholoog | Liine.Toming@harno.ee
Veronika Annus, sotsiaalpedagoog  | Veronika.Annus@harno.ee


Lääne-Eesti piirkond

Infotelefon +372 735 0700. Infotelefonil saab broneerida, tühistada ja muuta nõustamisaega kõigis Rajaleidja keskustes ning küsida lisainfot. Infotelefon on avatud eesti keeles E-K 9–17, N-R 9–15, vene keeles E-R 9-13.

Eda Tenson, piirkonna juht |+372 5698 4340 |  Eda.Tenson@harno.ee

HAAPSALU ESINDUS

Telefon +372 735 0700
Aadress: Jaama 17, 90507 Haapsalu (II korrus)

Dokumentide vastuvõtmine ja väljastamine: E 10.00–11.00, K 16.00–17.00

Ly Nõmme, eripedagoog/logopeed | Ly.Nomme@harno.ee
Daily Harjaks, sotsiaalpedagoog | Daily.Harjaks@harno.ee
Veera Kovtun, sotsiaalpedagoog | Veera.Kovtun@harno.ee
Kärt Lusmägi, psühholoog | Kart.Lusmagi@harno.ee

KURESSAARE ESINDUS

Telefon +372 735 0700
Aadress: Lossi 12, 93816 Kuressaare (II korrus)

Dokumentide vastuvõtmine ja väljastamine: T 9.00–10.00, K 16.00–17.00

Daili Tuuling, eripedagoog | Daili.Tuuling@harno.ee
Piret Kaminskas, logopeed | Piret.Kaminskas@harno.ee
Inna Teresk, psühholoog | Inna.Teresk@harno.ee
Kerli Pihel, sotsiaalpedagoog | Kerli.Pihel@harno.ee

KÄRDLA ESINDUS

Telefon +372 735 0700
Aadress: Leigri väljak 5

Dokumentide vastuvõtmine ja väljastamine: E 13.00–16.00

Ly Nõmme, eripedagoog/logopeed | Ly.Nomme@harno.ee

RAPLA ESINDUS

Telefon +372 735 0700
Aadress: Tallinna mnt 14, 79513 (Rapla Riigimaja)
Dokumendid palume jätta ümbriku ja kontaktidega Riigimaja infospetsialisti kätte.

Eleri Kütt, eripedagoog | Eleri.Kutt@harno.ee
Kristi Sarapuu, logopeed | Kristi.Sarapuu@harno.ee
Kadri-Liis Sits, psühholoog | Kadri-Liis.Sits@harno.ee
Piret Õunmaa, sotsiaalpedagoog | Piret.Ounmaa@harno.ee


Pärnu- ja Viljandimaa piirkond

Infotelefon +372 735 0700. Infotelefonil saab broneerida, tühistada ja muuta nõustamisaega kõigis Rajaleidja keskustes ning küsida lisainfot. Infotelefon on avatud eesti keeles E-K 9–17, N-R 9–15, vene keeles E-R 9-13.

Lea Mardik,
piirkonna juht | +372 5694 0743 | Lea.Mardik@harno.ee

PÄRNU ESINDUS

Telefon +372 735 0700
Aadress: Pikk 16B, 80013 Pärnu (Riigimaja)

Dokumentide vastuvõtmine ja väljastamine: E–N 9.00–17.00

Eve Kukk, eripedagoog | Eve.Kukk@harno.ee
Marika Prants, eripedagoog | Marika.Prants@harno.ee
Margit Tamm, eripedagoog/logopeed | Margit.Tamm@harno.ee
Kaire Külaots, psühholoog | Kaire.Kulaots@harno.ee
Triin Saluveer, psühholoog | Triin.Saluveer@harno.ee
Olga Šunjajeva, psühholoog | Olga.Sunjajeva@harno.ee
Marianna Milkova, sotsiaalpedagoog | Marianna.Milkova@harno.ee

 

VILJANDI ESINDUS

Telefon +372 735 0700
Aadress: Kauba 12, 71020 Viljandi

Dokumentide vastuvõtmine ja väljastamine: E 9.00–10.00, N 15.00–16.00

Katrin Inso, logopeed | Katrin.Inso@harno.ee
Reet Nigol, eripedagoog/logopeed | Reet.Nigol@harno.ee
Ave Rohtla-Alp, psühholoog | Ave.Rohtla-Alp@harno.ee
Kati Kallas, sotsiaalpedagoog | Kati.Kallas@harno.ee


Tartumaa piirkond

Infotelefon +372 735 0700. Infotelefonil saab broneerida, tühistada ja muuta nõustamisaega kõigis Rajaleidja keskustes ning küsida lisainfot. Infotelefon on avatud eesti keeles E-K 9–17, N-R 9–15, vene keeles E-R 9-13.

Mereli Mändmets, piirkonna juht | +372 5697 7281 | Mereli.Mandmets@harno.ee

TARTU ESINDUS

Telefon +372 735 0700
Aadress: Tähe 4, 51010 Tartu (V korrus, sisenemine Tähe tänava poolsest peauksest)

Dokumentide vastuvõtmine ja väljastamine: E–N 9.00–17.00, R 9.00–15.00

Carolina Šuman, eripedagoog | Carolina.Suman@harno.ee
Marleen Koger, eripedagoog | Marleen.Koger@harno.ee
Sirje Hänni, eripedagoog  | Sirje.Hanni@harno.ee
Sirje Uibo, eripedagoog | Sirje.Uibo@harno.ee
Maia Peetso, logopeed | Maia.Peetso@harno.ee
Mairi Randlepp, logopeed | Mairi.Randlepp@harno.ee
Tiina Vanatalo, logopeed | Tiina.Vanatalo@harno.ee
Uliana Väizja, logopeed | Uliana.Vaizja@harno.ee
Kaisa Aardevälja, psühholoog | Kaisa.Aardevalja@harno.ee
Kristina Tammes, psühholoog | Kristina.Tammes@harno.ee
Triinu Kilp-Kabel, psühholoog| Triinu.Kilp-Kabel@harno.ee
Trine Lepp, psühholoog | Trine.Lepp@harno.ee
Kristi Grünberg, sotsiaalpedagoog | Kristi.Grunberg@harno.ee
Maris Pärt, sotsiaalpedagoog | Maris.Part@harno.ee
Nele Paabusk, sotsiaalpedagoog | Nele.Paabusk@harno.ee
Tiina Tamme, sotsiaalpedagoog | Tiina.Tamme@harno.ee

Viktoriia Tkachuk, UA psühholoog  | viktoriia.tkachuk@harno.ee
Yuliia Kravchenko, UA psühholoog | yuliia.kravchenko@harno.ee

 


Ida-Virumaa piirkond

Infotelefon +372 735 0700. Infotelefonil saab broneerida, tühistada ja muuta nõustamisaega kõigis Rajaleidja keskustes ning küsida lisainfot. Infotelefon on avatud eesti keeles E-K 9–17, N-R 9–15, vene keeles E-R 9-13.

Olga Hodakovskaja, piirkonna juht, Olga.Hodakovskaja@harno.ee

JÕHVI ESINDUS

Telefon +372 735 0700
Aadress: Keskväljak 4, 41531 Jõhvi (kaubanduskeskus Tsentraal, III korrus)
Dokumentide vastuvõtmine ja väljastamine: E-K 9.00–17.00, N-R SULETUD

Tatjana Mäekivi, eripedagoog/logopeed | Tatjana.Maekivi@harno.ee
Triinu Helstein, eripedagoog |  Triinu.Helstein@harno.ee
Marina Tšumakova, logopeed | Marina.Tsumakova@harno.ee
Anželika Zaderei, psühholoog | Anzelika.Zaderei@harno.ee
Andreas Rääsk, sotsiaalpedagoog | Andreas.Raask@harno.ee

NARVA ESINDUS

Telefon +372 735 0700
Aadress: Kerese 3, 20309 Narva (Kerese keskus, II korrus)

Dokumentide vastuvõtmine ja väljastamine: N 09.00-17.00

Jelena Ivanova, logopeed | Jelena.Ivanova@harno.ee
Alla Alejeva, eripedagoog | Alla.Alejeva@harno.ee
Svetlana Karzina, psühholoog | Svetlana.Karzina@harno.ee
Alina Lanman, sotsiaalpedagoog | Alina.Lanman@harno.ee

 


TEADMUSTIIM

Kati Barinov, tiimijuht | 5885 3616 | Kati.Barinov@harno.ee
Anna Veskimeister, klienditoe spetsialist | Anna.Veskimeister@harno.ee
Gertrud Nisumaa, klienditoe spetsialist | Gertrud.Nisumaa@harno.ee
Janelle Liivar, klienditoe spetsialist | Janelle.Liivar@harno.ee
Kaja Salu, klienditoe spetsialist | Kaja.Salu@harno.ee
Kadri-Cathrine Kaart, klienditoe spetsialist (Tartu Rajaleidja keskus) | Kadri-Cathrine.Kaart@harno.ee
Maarja Burket, klienditoe spetsialist (Pärnu Rajaleidja keskus) | Maarja.Burket@harno.ee
Maigi Lubi, klienditoe spetsialist | Maigi.Lubi@harno.ee
Mare Poom, klienditoe spetsialist (Harjumaa Rajaleidja keskus) | Mare.Poom@harno.ee
Mirjam Kolpakov, klienditoe spetsialist | Mirjam.Kolpakov@harno.ee
Reelika Lapp, klienditoe spetsialist (Jõhvi Rajaleidja keskus) | Reelika.Lapp@harno.ee
Aaro Nursi, arenduse peaspetsialist | Aaro.Nursi@harno.ee
Iris Degtjov, arenduse peaspetsialist | Iris.Degtjov@harno.ee
Kristin Binsol, arenduse peaspetsialist | Kristin.Binsol@harno.ee
Tiina Talussaar, arenduse peaspetsialist | Tiina.Talussaar@harno.ee
Liis Hennok, projektijuht | Liis.Hennok@harno.ee
Anastasiia Khamurar UA Nõustamisteenuste koordineerija (vene keel)  | +372 5560 8809 | anastasiia.khamurar@harno.ee