Rajaleidja kontaktid


Rajaleidja keskuste aadressid ja töötajate kontaktandmed leiad siit:

Üldkontaktid
Harjumaa büroo

Kagu-Eesti büroo
Lääne-Eesti büroo
Pärnu-, Rapla- ja Viljandimaa büroo
Tartu-, Järva- ja Jõgevamaa büroo
Virumaa büroo


Rajaleidja üldkontaktid


Rajaleidja võrgustiku infotelefoni number on 735 0700. Infotelefonil saab broneerida, tühistada ja muuta nõustamisaega kõigis Rajaleidja keskustes ning küsida lisainfot. Infotelefon on avatud E–N 9–17, R 9–15.

Lisainfot saab küsida ka e-posti teel: rajaleidja@harno.ee.

Nele Labi, juhataja | 7350712 | Nele.Labi@harno.ee
Kati Barinov, kliendihaldussüsteemi peakasutaja | 58853616 | Kati.Barinov@harno.ee
Reet Hüsson, koolivälise nõustamismeeskonna konsultant | 58853670 | Reet.Husson@harno.ee
Triin Oldekop, programmijuht | Triin.Oldekop@harno.ee


Harjumaa büroo


Infotelefon 735 0700
.
Infotelefonil saab broneerida, tühistada ja muuta nõustamisaega kõigis Rajaleidja keskustes ning küsida lisainfot. Infotelefon on avatud E–N 9–17, R 9–15.

Urve Sellenberg, 
büroo juhataja | 5040602 | Urve.Sellenberg@harno.ee

TALLINNAS

Telefon 735 0700
Aadress: Lõõtsa 4, 11415 Tallinn (II korrus)

Dokumentide vastuvõtmine ja väljastamine: E–N 9.00–17.00, R 9.00–15.00

Eha Kondratjev, eripedagoog | Eha.Kondratjev@harno.ee
Ingrid Kase, eripedagoog | Ingrid.Kase@harno.ee
Marina Kuuseoja, eripedagoog | Marina.Kuuseoja@harno.ee
Siret Maaring, eripedagoog | Siret.Maaring@harno.ee
Maikela Tarto, eripedagoog | maikela.tarto@harno.ee
Kersti Gottlob, eripedagoog | kersti.gottlob@harno.ee
Ene Varik-Maasik, logopeed | Ene.Varik-Maasik@harno.ee
Evi Kraan, logopeed | Evi.Kraan@harno.ee
Katrin Kirsila, logopeed | Katrin.Kirsila@harno.ee
Svetlana Inozemtseva, logopeed | Svetlana.Inozemtseva@harno.ee
Anne Mehide-Valtin, psühholoog | Anne.Mehide-Valtin@harno.ee
Birgit Tito, psühholoog | Birgit.Tito@harno.ee
Jekaterina Kušnarenko, psühholoog | Jekaterina.Kusnarenko@harno.ee
Piret Varik, psühholoog | Piret.Varik@harno.ee
Evelin Kirikal, psühholoog | Evelin.Kirikal@harno.ee
Triin Tuisk, psühholoog | triin.tuisk@harno.ee
Olga Korkkinen, psühholoog| olga.korkkinen@harno.ee
Liis Jürioja, psühholoog| Liis.Jyrioja@harno.ee
Galina Maiste, psühholoog| Galina.Maiste@harno.ee
Alena Shminke, psühholoog| Alena.Shminke@harno.ee
Ave Verk, sotsiaalpedagoog | Ave.Verk@harno.ee
Ebe Värk, sotsiaalpedagoog | Ebe.Vark@harno.ee
Helen Peniäinen, sotsiaalpedagoog | Helen.Peniainen@harno.ee
Irina Papsheva, sotsiaalpedagoog | Irina.Papsheva@harno.ee
Jana Tšernomorskaja, sotsiaalpedagoog | Jana.Tsernomorskaja@harno.ee
Karin Härm, sotsiaalpedagoog | Karin.Harm@harno.ee
Kristina Astashonok, sotsiaalpedagoog | kristina.astashonok@harno.ee
Karolin Tooming, sotsiaalpedagoog | Karolin.Tooming@harno.ee
Mari-Liis Knut, sotsiaalpedagoogika juhtivspetsialist | Mari-Liis.Knut@harno.ee


Kagu-Eesti BÜROO

Infotelefon 735 0700. Infotelefonil saab broneerida, tühistada ja muuta nõustamisaega kõigis Rajaleidja keskustes ning küsida lisainfot. Infotelefon on avatud E–N 9–17, R 9–15.

Mereli Mändmets, 
büroo juhataja | 56977281 | Mereli.Mandmets@harno.ee

VÕRUS

Telefon 735 0700
Aadress: Kooli 6, 65606 Võru (III korrus)

Dokumentide vastuvõtmine ja väljastamine: T 15.00–17.00, R 10.00–12.00

Merike Mägise, eripedagoog | Merike.Magise@harno.ee
Sirli Pikk, logopeed | Sirli.Pikk@harno.ee
Tiiu Soodla, eripedagoog/logopeed | Tiiu.Soodla@harno.ee
Iiris Tagen, sotsiaalpedagoog | Iiris.Tagen@harno.ee

PÕLVAS

Telefon 735 0700
Aadress: J. Käisi 2, 63308 Põlva (II korrus, sissepääs maja küljelt)

Dokumentide vastuvõtmine ja väljastamine: T 15.00–17.00, R 10.00–12.00

Mare Nugin, eripedagoog | Mare.Nugin@harno.ee
Maive Torop, logopeed | Maive.Torop@harno.ee
Kristiina Lattu, sotsiaalpedagoog | Kristiina.Lattu@harno.ee

VALGAS

Telefon 735 0700
Aadress: Aia 9, 68203 Valga

Dokumentide vastuvõtmine ja väljastamine: T 15.00–17.00, R 10.00–12.00

Carmen Kruška, eripedagoog/logopeed | Carmen.Kruska@harno.ee
Endla Lõkova, psühholoog | Endla.Lokova@harno.ee
Õnne Naaris, sotsiaalpedagoog | Onne.Naaris@harno.ee


Lääne-EESTI BÜROO

Infotelefon 735 0700. Infotelefonil saab broneerida, tühistada ja muuta nõustamisaega kõigis Rajaleidja keskustes ning küsida lisainfot. Infotelefon on avatud E–N 9–17, R 9–15.

Tiina Kütt, büroo juhataja | 56997548 | Tiina.Kutt@harno.ee

HAAPSALUS

Telefon 735 0700
Aadress: Jaama 17, 90507 Haapsalu (II korrus)

Dokumentide vastuvõtmine ja väljastamine: E 10.00–11.00, K 16.00–17.00

Veera Kovtun, sotsiaalpedagoog | Veera.Kovtun@harno.ee
Merle Muru, eripedagoog | Merle.Muru@harno.ee
Liis Mets, logopeed | Liis.Mets@harno.ee
Ly Nõmme, eripedagoog/logopeed | Ly.Nõmme@harno.ee

KURESSAARES

Telefon 735 0700
Aadress: Rootsi 7, 93819 Kuressaare

Dokumentide vastuvõtmine ja väljastamine: T 9.00–10.00, K 16.00–17.00

Daili Tuuling, eripedagoog | Daili.Tuuling@harno.ee
Piret Kaminskas, logopeed | Piret.Kaminskas@harno.ee
Kerli Pihel, sotsiaalpedagoog | Kerli.Pihel@harno.ee

KÄRDLAS

Telefon 735 0700
Aadress: Uus 4/5, 92413 Kärdla

Dokumentide vastuvõtmine ja väljastamine: E 13.00–16.00

Iris Degtjov, psühholoog/e-nõustaja | Iris.Degtjov@harno.ee
Annely Adamson, sotsiaalpedagoog | Annely.Adamson@harno.ee


Pärnu-, Rapla- ja Viljandimaa BÜROO

Infotelefon 735 0700. Infotelefonil saab broneerida, tühistada ja muuta nõustamisaega kõigis Rajaleidja keskustes ning küsida lisainfot. Infotelefon on avatud E–N 9–17, R 9–15.

Lea Mardik, 
büroo juhataja | 56940743 | Lea.Mardik@harno.ee

PÄRNUS

Telefon 735 0700
Aadress: Metsa 1, 80010 Pärnu (II korrus)

Dokumentide vastuvõtmine ja väljastamine: E–N 9.00–17.00, R 9.00–15.00

Eve Kukk, eripedagoog | Eve.Kukk@harno.ee
Marika Prants, eripedagoog | Marika.Prants@harno.ee
Margit Tamm, eripedagoog/logopeed | Margit.Tamm@harno.ee
Kaire Külaots, psühholoog | Kaire.Kulaots@harno.ee
Triin Saluveer, psühholoog | Triin.Saluveer@harno.ee
Olga Šunjajeva, psühholoog | Olga.Sunjajeva@harno.ee
Marianna Milkova, sotsiaalpedagoog | Marianna.Milkova@harno.ee

RAPLAS

Telefon 735 0700
Aadress: Tallinna mnt 22, 79512 Rapla (II korrus)

Dokumentide vastuvõtmine ja väljastamine: T 15.00–16.00, N 9.30–10.30

Liis Ehavere, eripedagoog | Liis.Ehavere@harno.ee
Eva Ots, psühholoog | Eva.Ots@harno.ee
Piret Õunmaa, sotsiaalpedagoog  | Piret.Ounmaa@harno.ee

VILJANDIS

Telefon 735 0700
Aadress: Kauba 12, 71020 Viljandi

Dokumentide vastuvõtmine ja väljastamine: E 9.00–10.00, N 15.00–16.00

Katrin Inso, logopeed | Katrin.Inso@harno.ee
Reet Nigol, eripedagoog/logopeed | Reet.Nigol@harno.ee
Ave Rohtla-Alp, psühholoog | Ave.Rohtla-Alp@harno.ee
Kati Kallas, sotsiaalpedagoog | Kati.Kallas@harno.ee


Tartu-, Järva- ja Jõgevamaa BÜROO

Infotelefon 735 0700. Infotelefonil saab broneerida, tühistada ja muuta nõustamisaega kõigis Rajaleidja keskustes ning küsida lisainfot. Infotelefon on avatud E–N 9–17, R 9–15.

Ines Kerikmäe, 
büroo juhataja | 58853774 | Ines.Kerikmae@harno.ee

TARTUS

Telefon 735 0700
Aadress: Tähe 4, 51010 Tartu (V korrus)

Dokumentide vastuvõtmine ja väljastamine: E–N 9.00–17.00, R 9.00–15.00

Sirje Hänni, eripedagoog  | Sirje.Hanni@harno.ee
Ülle Veede, eripedagoog | Ulle.Veede@harno.ee
Sirje Uibo, eripedagoog | Sirje.Uibo@harno.ee
Maia Peetso, logopeed | Maia.Peetso@harno.ee
Mairi Randlepp, logopeed | Mairi.Randlepp@harno.ee
Tiina Vanatalo, logopeed | Tiina.Vanatalo@harno.ee
Uliana Väizja, logopeed | Uliana.Vaizja@harno.ee
Kaisa Aardevälja, psühholoog | Kaisa.Aardevalja@harno.ee
Katti Kask, psühholoog | Katti.Kask@harno.ee
Tiina Tamme, sotsiaalpedagoog | Tiina.Tamme@harno.ee
Mari-Liis Mugra, sotsiaalpedagoog  | Mari-Liis.Mugra@harno.ee
Anu Aavik, sotsiaalpedagoog  | Anu.Aavik@harno.ee

PAIDES

Telefon 735 0700
Pärnu 54, 72712 Paide (II korrus)

Dokumentide vastuvõtmine ja väljastamine: T 15.00–16.30, R 9.00–10.30

Karin Karolin, eripedagoog | Karin.Karolin@harno.ee
Külly Kaarjas, eripedagoog/logopeed | Kully.Kaarjas@harno.ee
Marie Runnel, psühholoog | Marie.Runnel@harno.ee
Irene Virkoja, sotsiaalpedagoog | Irene.Virkoja@harno.ee

JÕGEVAL

Telefon 735 0700
Aadress: Aia 1, 48306 Jõgeva (II korrus)

Dokumentide vastuvõtmine ja väljastamine: T 9.00–10.00, N 15.30–16.30

Piret Hobolainen, eripedagoog/logopeed | Piret.Hobolainen@harno.ee
Elo Palmiste, sotsiaalpedagoog | Elo.Palmiste@harno.ee
Madli Nuut, psühholoog | Madli.Nuut@harno.ee 


Virumaa BÜROO

Infotelefon 735 0700. Infotelefonil saab broneerida, tühistada ja muuta nõustamisaega kõigis Rajaleidja keskustes ning küsida lisainfot. Infotelefon on avatud E–N 9–17, R 9–15.

Maire Merioja, 
büroo juhataja | 58004998 | Maire.Merioja@harno.ee

JÕHVIS

Telefon 735 0700
Aadress: Keskväljak 4, 41531 Jõhvi (kaubanduskeskus Tsentraal, III korrus)
Dokumentide vastuvõtmine ja väljastamine: E–N 9.00–17.00, R 9.00–15.00

Triinu Helstein, eripedagoog |  Triinu.Helstein@harno.ee
Tatjana Mäekivi, eripedagoog/logopeed | Tatjana.Maekivi@harno.ee
Inna Kivimäe, eripedagoog/logopeed | Inna.Kivimae@harno.ee
Tatjana Vassiljeva, 
logopeed | Tatjana.Vassiljeva@harno.ee
Anželika Zaderei, psühholoog | Anzelika.Zaderei@harno.ee
Natalja Zorina, psühholoog | Natalja.Zorina@harno.ee
Andreas Rääsk, sotsiaalpedagoog | Andreas.Raask@harno.ee
Veronika Annus, sotsiaalpedagoog  | Veronika.Annus@harno.ee

NARVAS

Telefon 735 0700
Aadress: Kerese 3, 20309 Narva (Kerese keskus, II korrus)

Dokumentide vastuvõtmine ja väljastamine: E, K 9.00–17.00; N 13.00-17.00

Jelena Ivanova, logopeed | Jelena.Ivanova@harno.ee
Irina Rodionova, psühholoog | Irina.Rodionova@harno.ee
Oksana Anoshyna, sotsiaalpedagoog | Oksana.Anoshyna@harno.ee

RAKVERES

Telefon 735 0700
Aadress: Ferdinand Gustav Adoffi 11, Rakvere (Rakvere Kroonikeskus, 3. korrus)

Dokumentide vastuvõtmine ja väljastamine: E 9.00–11.00, K 15.00–17.00

Silva Neeme, eripedagoog/logopeed | Silva.Neeme@harno.ee
Viivika Roostar, eripedagoog | Viivika.Roostar@harno.ee
Annika Villmann, sotsiaalpedagoog | Annika.Villmann@harno.ee

Rajaleidja