Rajaleidja kontaktid


Rajaleidja keskuste aadressid ja töötajate kontaktandmed leiad siit:

Üldkontaktid
Harjumaa büroo

Kagu-Eesti büroo
Lääne-Eesti büroo
Pärnu-, Rapla- ja Viljandimaa büroo
Tartu-, Jõgeva- ja Järvamaa büroo
Virumaa büroo


Rajaleidja üldkontaktid


Rajaleidja võrgustiku infotelefoni number on+372 735 0700. Infotelefonil saab broneerida, tühistada ja muuta nõustamisaega kõigis Rajaleidja keskustes ning küsida lisainfot. Infotelefon on avatud E–N 9–17, R 9.30–15.
NB! 06.05.2022 on kõnekeskus tehnilistel põhjustel suletud. Vabandame!

Lisainfot saab küsida ka e-posti teel: rajaleidja@harno.ee.

Tiina Kütt, büroo juhataja osakonna juhataja ülesannetes | +372 735 0712 | Tiina.Kutt@harno.ee
Kati Barinov, kliendihaldussüsteemi peakasutaja | +372 5885 3616 | Kati.Barinov@harno.ee
Reet Hüsson, koolivälise nõustamismeeskonna konsultant | +372 5885 3670 | Reet.Husson@harno.ee
Triin Oldekop, programmijuht | Triin.Oldekop@harno.ee
Liis Hennok, e-psühholoog | Liis.Hennok@harno.ee


Harjumaa büroo


Infotelefon +372 735 0700
.
Infotelefonil saab broneerida, tühistada ja muuta nõustamisaega kõigis Rajaleidja keskustes ning küsida lisainfot. Infotelefon on avatud E–N 9–17, R 9.30–15.

Piret Varik,
büroo juhataja | +372 5885 3684 | Piret.Varik@harno.ee

TALLINNAS

Telefon +372 735 0700
Aadress: Lõõtsa 4, 11415 Tallinn (B-korpus, II korrus)

Dokumentide vastuvõtmine ja väljastamine: E–N 9.00–17.00, R 9.00–15.00

Eha Kondratjev, eripedagoog | Eha.Kondratjev@harno.ee
Ingrid Kase, eripedagoog | Ingrid.Kase@harno.ee
Marina Kuuseoja, eripedagoog | Marina.Kuuseoja@harno.ee
Siret Maaring, eripedagoogika ja logopeedia juhtivspetsialist | Siret.Maaring@harno.ee
Maikela Tarto, eripedagoog | Maikela.Tarto@harno.ee
Kersti Gottlob, eripedagoog | Kersti.Gottlob@harno.ee
Getter Eskla, eripedagoog | Getter.Eskla@harno.ee
Aleksandra Falovskaja, eripedagoog | Aleksandra.Falovskaja@harno.ee
Ene Varik-Maasik, logopeed | Ene.Varik-Maasik@harno.ee
Evi Kraan, logopeed | Evi.Kraan@harno.ee
Katrin Kirsila, logopeed | Katrin.Kirsila@harno.ee
Svetlana Inozemtseva, logopeed | Svetlana.Inozemtseva@harno.ee
Birgit Tito, psühholoog | Birgit.Tito@harno.ee
Jekaterina Kušnarenko, psühholoog | Jekaterina.Kusnarenko@harno.ee
Evelin Kirikal, psühholoog | Evelin.Kirikal@harno.ee
Triin Tuisk, psühholoog | triin.tuisk@harno.ee
Olga Korkkinen, psühholoog| olga.korkkinen@harno.ee
Liis Jürioja, psühholoog| Liis.Jyrioja@harno.ee
Galina Maiste, psühholoog| Galina.Maiste@harno.ee
Alena Shminke, psühholoog| Alena.Shminke@harno.ee
Ave Verk, sotsiaalpedagoog | Ave.Verk@harno.ee
Ebe Värk, sotsiaalpedagoog | Ebe.Vark@harno.ee
Helen Peniäinen, sotsiaalpedagoog | Helen.Peniainen@harno.ee
Irina Papsheva, sotsiaalpedagoog | Irina.Papsheva@harno.ee
Jana Tšernomorskaja, sotsiaalpedagoog | Jana.Tsernomorskaja@harno.ee
Karin Härm, sotsiaalpedagoog | Karin.Harm@harno.ee
Kristina Astashonok, sotsiaalpedagoog | kristina.astashonok@harno.ee
Karolin Tooming, sotsiaalpedagoog | Karolin.Tooming@harno.ee
Mari-Liis Knut, sotsiaalpedagoogika juhtivspetsialist | Mari-Liis.Knut@harno.ee
Alina Sheverda, sotsiaalpedagoog | Alina.Sheverda@harno.ee


Kagu-Eesti BÜROO

Infotelefon +372 735 0700. Infotelefonil saab broneerida, tühistada ja muuta nõustamisaega kõigis Rajaleidja keskustes ning küsida lisainfot. Infotelefon on avatud E–N 9–17, R 9.30–15.

Iiris Tagen, büroo juhataja | +372 5885 3601 | Iiris.Tagen@harno.ee

VÕRUS

Telefon +372 735 0700
Aadress: Kooli 6, 65606 Võru (III korrus)

Dokumentide vastuvõtmine ja väljastamine: T 15.00–17.00, R 10.00–12.00

Merike Mägise, eripedagoog | Merike.Magise@harno.ee
Sirli Pikk, logopeed | Sirli.Pikk@harno.ee
Tiiu Soodla, eripedagoog/logopeed | Tiiu.Soodla@harno.ee

PÕLVAS

Telefon +372 735 0700
Aadress: J. Käisi 2, 63308 Põlva (II korrus, sissepääs maja küljelt)

Dokumentide vastuvõtmine ja väljastamine: T 15.00–17.00, R 10.00–12.00

Mare Nugin, eripedagoog | Mare.Nugin@harno.ee
Maive Torop, logopeed | Maive.Torop@harno.ee
Kristiina Lattu, sotsiaalpedagoog | Kristiina.Lattu@harno.ee

VALGAS

Telefon +372 735 0700
Aadress: Aia 9, 68203 Valga

Dokumentide vastuvõtmine ja väljastamine: T 15.00–17.00, R 10.00–12.00

Carmen Kruška, eripedagoog/logopeed | Carmen.Kruska@harno.ee
Endla Lõkova, psühholoog | Endla.Lokova@harno.ee
Õnne Naaris, sotsiaalpedagoog | Onne.Naaris@harno.ee


Lääne-EESTI BÜROO

Infotelefon +372 735 0700. Infotelefonil saab broneerida, tühistada ja muuta nõustamisaega kõigis Rajaleidja keskustes ning küsida lisainfot. Infotelefon on avatud E–N 9–17, R 9.30–15.

Tiina Kütt, büroo juhataja | +372 5699 7548 | Tiina.Kutt@harno.ee

HAAPSALUS

Telefon +372 735 0700
Aadress: Jaama 17, 90507 Haapsalu (II korrus)

Dokumentide vastuvõtmine ja väljastamine: E 10.00–11.00, K 16.00–17.00

Veera Kovtun, sotsiaalpedagoog | Veera.Kovtun@harno.ee
Ly Nõmme, eripedagoog/logopeed | Ly.Nõmme@harno.ee
Helen Pikkat, psühholoog | Helen.Pikkat@harno.ee
Kärt Lusmägi, psühholoog | Kart.Lusmagi@harno.ee

KURESSAARES

Telefon +372 735 0700
Aadress: Rootsi 7, 93819 Kuressaare

Dokumentide vastuvõtmine ja väljastamine: T 9.00–10.00, K 16.00–17.00

Daili Tuuling, eripedagoog | Daili.Tuuling@harno.ee
Kerli Pihel, sotsiaalpedagoog | Kerli.Pihel@harno.ee

KÄRDLAS

Telefon +372 735 0700
Aadress: Leigri väljak 5

Dokumentide vastuvõtmine ja väljastamine: E 13.00–16.00

Annely Adamson, sotsiaalpedagoog | Annely.Adamson@harno.ee
Ly Nõmme, eripedagoog/logopeed | Ly.Nõmme@harno.ee 


 

Pärnu-, Rapla- ja Viljandimaa BÜROO

Infotelefon +372 735 0700. Infotelefonil saab broneerida, tühistada ja muuta nõustamisaega kõigis Rajaleidja keskustes ning küsida lisainfot. Infotelefon on avatud E–N 9–17, R 9.30–15.

Lea Mardik, 
büroo juhataja | +372 5694 0743 | Lea.Mardik@harno.ee

PÄRNUS

Telefon +372 735 0700
Aadress: Metsa 1, 80010 Pärnu (II korrus)

Dokumentide vastuvõtmine ja väljastamine: E–N 9.00–17.00, R 9.00–15.00

Eve Kukk, eripedagoog | Eve.Kukk@harno.ee
Marika Prants, eripedagoog | Marika.Prants@harno.ee
Margit Tamm, eripedagoog/logopeed | Margit.Tamm@harno.ee
Kaire Külaots, psühholoog | Kaire.Kulaots@harno.ee
Triin Saluveer, psühholoog | Triin.Saluveer@harno.ee
Olga Šunjajeva, psühholoog | Olga.Sunjajeva@harno.ee
Marianna Milkova, sotsiaalpedagoog | Marianna.Milkova@harno.ee

RAPLAS

Telefon +372 735 0700
Aadress: Tallinna mnt 14, 79513 (Rapla Riigimaja)

Nõustamisteenusele tulemiseks on vajalik aeg eelnevalt kokku leppida helistades infotelefonil +372 735 0700 (E-N 9–17, R 9.30–15) või kasutades Rajaleidja  broneerimissüsteemi.

Dokumendid palume jätta ümbriku ja kontaktidega Riigimaja infospetsialisti kätte.

Liis Ehavere, eripedagoog | Liis.Ehavere@harno.ee
Eva Ots, psühholoog | Eva.Ots@harno.ee
Piret Õunmaa, sotsiaalpedagoog | Piret.Ounmaa@harno.ee
Kristi Sarapuu, logopeed | Kristi.Sarapuu@harno.ee

VILJANDIS

Telefon +372 735 0700
Aadress: Kauba 12, 71020 Viljandi

Dokumentide vastuvõtmine ja väljastamine: E 9.00–10.00, N 15.00–16.00

Katrin Inso, logopeed | Katrin.Inso@harno.ee
Reet Nigol, eripedagoog/logopeed | Reet.Nigol@harno.ee
Ave Rohtla-Alp, psühholoog | Ave.Rohtla-Alp@harno.ee
Kati Kallas, sotsiaalpedagoog | Kati.Kallas@harno.ee


Tartu-, Jõgeva- ja Järvamaa BÜROO

Infotelefon +372 735 0700. Infotelefonil saab broneerida, tühistada ja muuta nõustamisaega kõigis Rajaleidja keskustes ning küsida lisainfot. Infotelefon on avatud E–N 9–17, R 9.30–15.

Mereli Mändmets, büroo juhataja | +372 5697 7281 | Mereli.Mandmets@harno.ee

TARTUS

Telefon +372 735 0700
Aadress: Tähe 4, 51010 Tartu (V korrus)

Dokumentide vastuvõtmine ja väljastamine: E–N 9.00–17.00, R 9.00–15.00

Sirje Hänni, eripedagoog  | Sirje.Hanni@harno.ee
Ülle Veede, eripedagoog | Ulle.Veede@harno.ee
Sirje Uibo, eripedagoog | Sirje.Uibo@harno.ee
Maia Peetso, logopeed | Maia.Peetso@harno.ee
Mairi Randlepp, logopeed | Mairi.Randlepp@harno.ee
Tiina Vanatalo, logopeed | Tiina.Vanatalo@harno.ee
Uliana Väizja, logopeed | Uliana.Vaizja@harno.ee
Madli Nuut, psühholoog | Madli.Nuut@harno.ee
Kaisa Aardevälja, psühholoog | Kaisa.Aardevalja@harno.ee
Tiina Tamme, sotsiaalpedagoog | Tiina.Tamme@harno.ee
Mari-Liis Mugra, sotsiaalpedagoog  | Mari-Liis.Mugra@harno.ee
Anu Aavik, sotsiaalpedagoog  | Anu.Aavik@harno.ee

PAIDES

Telefon +372 735 0700
Pärnu 54, 72712 Paide (II korrus)

Dokumentide vastuvõtmine ja väljastamine: T 15.00–16.30, R 9.00–10.30

Karin Karolin, eripedagoog | Karin.Karolin@harno.ee
Külly Kaarjas, eripedagoog/logopeed | Kully.Kaarjas@harno.ee
Irene Virkoja, sotsiaalpedagoog | Irene.Virkoja@harno.ee

JÕGEVAL

Telefon +372 735 0700
Aadress: Aia 1, 48306 Jõgeva (II korrus)

Dokumentide vastuvõtmine ja väljastamine: T 9.00–10.00, N 15.30–16.30

Piret Hobolainen, eripedagoog/logopeed | Piret.Hobolainen@harno.ee
Elo Palmiste, sotsiaalpedagoog | Elo.Palmiste@harno.ee


Virumaa BÜROO

Infotelefon +372 735 0700. Infotelefonil saab broneerida, tühistada ja muuta nõustamisaega kõigis Rajaleidja keskustes ning küsida lisainfot. Infotelefon on avatud E–N 9–17, R 9.30–15.00

Maire Merioja, büroo juhataja | 58004998 | Maire.Merioja@harno.ee

JÕHVIS

Telefon +372 735 0700
Aadress: Keskväljak 4, 41531 Jõhvi (kaubanduskeskus Tsentraal, III korrus)
Dokumentide vastuvõtmine ja väljastamine: E–N 9.00–17.00, R SULETUD

Triinu Helstein, eripedagoog |  Triinu.Helstein@harno.ee
Tatjana Mäekivi, eripedagoog/logopeed | Tatjana.Maekivi@harno.ee
Inna Kivimäe, eripedagoog/logopeed | Inna.Kivimae@harno.ee
Tatjana Vassiljeva, 
logopeed | Tatjana.Vassiljeva@harno.ee
Anželika Zaderei, psühholoog | Anzelika.Zaderei@harno.ee
Andreas Rääsk, sotsiaalpedagoog | Andreas.Raask@harno.ee
Veronika Annus, sotsiaalpedagoog  | Veronika.Annus@harno.ee

NARVAS

Telefon +372 735 0700
Aadress: Kerese 3, 20309 Narva (Kerese keskus, II korrus)

Dokumentide vastuvõtmine ja väljastamine: N 09.00-17.00

Jelena Ivanova, logopeed | Jelena.Ivanova@harno.ee
Irina Rodionova, psühholoog | Irina.Rodionova@harno.ee
Oksana Anoshyna, sotsiaalpedagoog | Oksana.Anoshyna@harno.ee
Alla Lambing, eripedagoog | Alla.Lambing@harno.ee

RAKVERES

Telefon +372 735 0700
Aadress: Ferdinand Gustav Adoffi 11, Rakvere (Rakvere Kroonikeskus, 3. korrus)

Dokumentide vastuvõtmine ja väljastamine: E 9.00–11.00, K 15.00–17.00

Silva Neeme, eripedagoog/logopeed | Silva.Neeme@harno.ee
Viivika Roostar, eripedagoog | Viivika.Roostar@harno.ee
Annika Villmann, sotsiaalpedagoog | Annika.Villmann@harno.ee
Natalia Rediskina, e-psühholoog | Natalia.Rediskina@harno.ee

Rajaleidja