Viljandimaa Rajaleidja keskus

Asukoht ja üldkontaktid

aadress: Kauba 12, 71020 Viljandi
telefon: 5886 0715
e-post: viljandimaa@rajaleidja.ee
skype: viljandimaarajaleidja

facebook: www.facebook.com/groups/ViljandimaaRajaleidja

lahtiolekuajad: E,T, N kell 8.30-17.00, K kell 8.30-18.00, R kell 8.30-16.00 

22. juunil on Viljandimaa Rajaleidja keskus avatud 8.30-12.00.

NB! Viljandimaa Rajaleidja keskus on 3.07- 31.07.2017 avatud:

Esmaspäev, teisipäev, kolmapäev
kella 10-14
kella 14-17 ootame Teie pöördumisi telefoni teel Viljandimaa Rajaleidja keskuse üldnumbril 5886 0715

Neljapäev, reede
Keskuses klientide vastuvõttu ei toimu, palume Teil helistada keskuse üldnumbrile 5886 0715

Keskusesse sisenemiseks on võimalik kasutada kaldteed.

 

Töötajate kontaktid

Reet Nigol, keskuse juht: reet.nigol@rajaleidja.ee, 5331 6125

Jaana Tarkus, infospetsialist (lapsehoolduspuhkusel)
Liina Kivi, infospetsialist: liina.kivi@rajaleidja.ee, 58853630

Katrin Lõhmus, karjäärinõustaja: katrin.lohmus@rajaleidja.ee, 5885 3764
Kersti Sillaots, karjäärinõustaja: kersti.sillaots@rajaleidja.ee, 5884 5469
Jane Ivanova, karjääriinfo spetsialist: jane.ivanova@rajaleidja.ee, 5884 5468

Ave Rohtla-Alp, psühholoog: ave.rohtla-alp@rajaleidja.ee, 5885 3628
Janika Kersten, psühholoog: janika.kersten@rajaleidja.ee, 5885 3633

Kaie Tasane, eripedagoog: kaie.tasane@rajaleidja.ee, 5885 3627
Katrin Inso, logopeed: katrin.inso@rajaleidja.ee, 5885 3626
Kati Arak, sotsiaalpedagoog: kati.arak@rajaleidja.ee, 5885 3629


Juhul kui teil ei õnnestu mõnda spetsialisti kätte saada, siis palume teil helistada keskuse üldnumbrile 5886 0715.