Viljandimaa Rajaleidja keskus

Asukoht ja üldkontaktid

aadress: Kauba 12, 71020 Viljandi
telefon: 5886 0715
e-post: viljandimaa@rajaleidja.ee
skype: viljandimaarajaleidja

Facebook: www.facebook.com/groups/ViljandimaaRajaleidja

Lahtiolekuajad

E - N 9.00 - 17.00
R 9.00 - 15.00

Muudel aegadel on nõustamine võimalik eelneval kokkuleppel.

Keskusesse sisenemiseks on võimalik kasutada kaldteed.

 

 

Töötajate kontaktid


Reet Nigol, keskuse juht: reet.nigol@rajaleidja.ee, 5331 6125

Gertrud Padu, infospetsialist: gertrud.padu@rajaleidja.ee, 5885 3638
Liina Kommer, infospetsialist: (lapsehoolduspuhkusel)

Katrin Lõhmus, karjäärinõustaja: katrin.lohmus@rajaleidja.ee, 5885 3764
Kersti Sillaots, karjäärinõustaja: (lapsehoolduspuhkusel)
Liisa Uutsalu, karjäärinõustaja: liisa.uutsalu@rajaleidja.ee, 5884 5469

Ave Rohtla-Alp, psühholoog: ave.rohtla-alp@rajaleidja.ee, 5885 3628

Kaie Tasane, eripedagoog: kaie.tasane@rajaleidja.ee, 5885 3627

Katrin Inso, logopeed: katrin.inso@rajaleidja.ee, 5885 3626
Kati Kallas, sotsiaalpedagoog: (lapsehoolduspuhkusel)

Ave Visor, sotsiaalpedagoog: ave.visor@rajaleidja.ee, 5885 3629




Juhul kui teil ei õnnestu mõnda spetsialisti kätte saada, siis palume teil helistada keskuse üldnumbrile 5886 0715.