Raplamaa Rajaleidja keskus

Asukoht ja üldkontaktid

aadress: Tallinna mnt 22, 79512 Rapla
telefon: 5886 0711
e-post: raplamaa@rajaleidja.ee
skype: raplamaarajaleidja

facebook: www.facebook.com/groups/RaplamaaRajaleidja

Lahtiolekuajad

E - N 9.00 - 17.00
R 9.00 - 15.00

Muudel aegadel on nõustamine võimalik eelneval kokkuleppel.

 

 

Töötajate kontaktid

Ruth Lippus, keskuse juht: ruth.lippus@rajaleidja.ee, 5697 7248
Gertrud Padu, infospetsialist: gertrud.padu@rajaleidja.ee, 5885 3638


Liis Ehavere, eripedagoog: liis.ehavere@rajaleidja.ee, 5885 3637
Piret Õunmaa, sotsiaalpedagoog: piret.ounmaa@rajaleidja.ee, 5885 3635
Reet Mammon, psühholoog: reet.mammon@rajaleidja.ee, 5885 3639

Kerli Valgma, karjääriinfo spetsialist: kerli.valgma@rajaleidja.ee, 5885 3640
Lili Saksing, karjäärinõustaja: lili.saksing@rajaleidja.ee, 5885 3636

 

Juhul kui teil ei õnnestu mõnda spetsialisti kätte saada, siis palume teil helistada keskuse üldnumbrile 5886 0711.