Pärnumaa Rajaleidja keskus

Asukoht ja üldkontaktid

aadress: Metsa 1, 80010 Pärnu
telefon: 5886 0710
e-post: parnumaa@rajaleidja.ee

skype: parnumaarajaleidja

lahtiolekuajad: E, K, N, R kell 8.30–17.00, T kell 8.30–18.30
Eelneval kokkuleppel on nõustamine võimalik ka muudel aegadel.

 Kui ei ole võimalik keskusesse tulla, siis karjäärinõustamist saab ka Skype vahendusel. Võta eelnevalt karjäärinõustajaga ühendust ja lepi kokku!

Töötajate kontaktid

Lea Mardik, keskuse juht: lea.mardik@rajaleidja.ee, 56940743
Monika Lehtmets, infospetsialist: monika.lehtmets@rajaleidja.ee, 58853720

Kätlin Muru, karjäärinõustaja: katlin.muru@rajaleidja.ee, 5885 3729
Maris Mets, karjäärinõustaja: maris.mets@rajaleidja.ee, 5885 3729
Terje Jürivete, karjäärinõustaja: terje.jurivete@rajaleidja.ee, 5885 3729
Kätlin Aadamsoo, karjääriinfo spetsialist: katlin.aadamsoo@rajaleidja.ee, 5885 3729

Silja Lilles-Sula, karjääriinfo spetsialist: silja.lilles-sula@rajaleidja.ee, 5885 3729

Maarja Burket, nõustamiskomisjoni koordineerija: maarja.burket@rajaleidja.ee, 5885 3721
Margit Tamm, logopeed: margit.tamm@rajaleidja.ee, 5885 3722
Riina Leok, logopeed: riina.leok@rajaleidja.ee, 5885 3724
Signe Leht, eripedagoog: signe.leht@rajaleidja.ee, 5885 3723
Marianna Metsla, sotsiaalpedagoog: marianna.metsla@rajaleidja.ee, 5885 3725
Kaire Külaots, psühholoog: kaire.kulaots@rajaleidja.ee, 5885 3726
Triin Saluveer, psühholoog: triin.saluveer@rajaleidja.ee, 5885 3727
Olga Šunjajeva, psühholoog: olga.sunjajeva@rajaleidja.ee, 5885 3728

 

Juhul kui teil ei õnnestu mõnda spetsialisti kätte saada, siis palume teil helistada keskuse üldnumbrile 5886 0710.