Pärnumaa Rajaleidja keskus

Asukoht ja üldkontaktid

aadress: Metsa 1, 80010 Pärnu
telefon: 5886 0710
e-post: parnumaa@rajaleidja.ee

 
Lahtiolekuajad

E - N 9.00 - 17.00
R 9.00 - 15.00

Muudel aegadel on nõustamine võimalik eelneval kokkuleppel

NB! Juulis on keskus avatud E-K kell 10.00 - 14.00, muul ajal kokkuleppel (kontakt 5886 0710)

 

 Kui ei ole võimalik keskusesse tulla, siis karjäärinõustamist saab ka Skype vahendusel. Võta eelnevalt karjäärinõustajaga ühendust ja lepi kokku!

Töötajate kontaktid

Lea Mardik, keskuse juht: lea.mardik@rajaleidja.ee, 56940743
Maarja Burket, infospetsialist: maarja.burket@rajaleidja.ee, 5885 3721

Kätlin Muru, karjäärinõustaja: katlin.muru@rajaleidja.ee, 5885 3729
Maris Kalmu, karjäärinõustaja: maris.kalmu@rajaleidja.ee, 5885 3729
Terje Jürivete, karjäärinõustaja: terje.jurivete@rajaleidja.ee, 5885 3729
Silja Lilles-Sula, karjäärinõustaja: silja.lilles-sula@rajaleidja.ee, 5885 3729

Margit Tamm, logopeed: margit.tamm@rajaleidja.ee, 5885 3722

Marika Prants, eripedagoog: marika.prants@rajaleidja.ee, 58853724

Marianna Metsla, sotsiaalpedagoog: marianna.metsla@rajaleidja.ee, 5885 3725

Kaire Külaots, psühholoog: kaire.kulaots@rajaleidja.ee, 5885 3726
Triin Saluveer, psühholoog: triin.saluveer@rajaleidja.ee, 5885 3727
Olga Šunjajeva, psühholoog: olga.sunjajeva@rajaleidja.ee, 5885 3728

 

Juhul kui teil ei õnnestu mõnda spetsialisti kätte saada, siis palume teil helistada keskuse üldnumbrile 5886 0710.