Asukoht ja üldkontaktid

aadress: Uus 4/5, 92413 Kärdla, Hiiu vald, Hiiumaa
telefon:  5886 0702
e-post: hiiumaa@rajaleidja.ee
skype: hiiumaarajaleidja

lahtiolekuajad:  E–R kell 9.00–17.00

 22. juuni keskus avatud kella 09.00-13.00

Hiiumaa Rajaleidja keskus on JUULIS (03.07-31.07) avatud:

E, T, K kell 10.00-14.00

(kella 14.00-17.00 ootame teie pöördumisi telefonitsi keskuse üldnumbrile 5886 0702).

N, R on keskus suletud, klientide vastuvõttu ei toimu (kell 09.00-17.00 info keskuse üldnumbril 5886 0702)

Töötajate kontaktid

Tiina Talussaar, keskuse juht: tiina.talussaar@rajaleidja.ee, 5694 0395

 

Kati Vaht, karjääriinfo spetsialist, infotöötaja: kati.vaht@rajaleidja.ee, 5885 3616

Ülle Soonik, karjäärinõustaja: ylle.soonik@rajaleidja.ee, 5885 3655

 

Aasa Saarna, sotsiaalpedagoog: aasa.saarna@rajaleidja.ee, 5885 3617

 

Helena Ehrenbusch, psühholoog: helena.ehrenbusch@rajaleidja.ee, 5885 3656

Marie Pajo, logopeed: marie.pajo@rajaleidja.ee, 5885 3761

 

 

 

Juhul, kui teil ei õnnestu mõnda spetsialisti kätte saada, siis palume teil helistada keskuse üldnumbrile 58860702.